Tecnocasa-sede

Air Water System) AWS)

 


سیستم های GHP توانایی تبدیل شدن به تجهیزات تهویه مطبوع همانند چیلر را دارند.  GHP برای تامین بار برودتی و یا حرارتی ( تامین بار سرمایش و گرمایش) در یونیت های داخلی می توانند به دو صورت عمل نمایند:

  • بصورت DX :Direct Expansion – در این نوع سیستم مایع مبرد بعد از دست دادن گرمای نهان بصورت مستقیم به پنل های داخلی روانه شده و گرمای محیط را جذب می نماید. همان توزیعی که در سیستم هایی نظیر Spilit، VRF  دیده می شود.
  • ·         AWS-Air Water Systemتلفیقی از سیستم  DX  و چیلر . در این نوع سیستم ها، مایع مبرد در یونیت خارجی گرمای نهان خارجی خود را از دست داده و بعد از آن بجای انتقال به یونیت داخلی به سیستم دیگری همانند مبدل حرارتی منتقل شده و با دریافت گرما از آب، همانند یک چیلر عمل می کند.
  • ·         AISIN TOYOTA این روند را در دستگاه های تهویه مطبوع TOYOTA GHP توسط دستگاهی بنام AWS  (Air Water System)  پیشنهاد می کند. این دستگاه ساخت کشور JAPAN و با برند YOSHI  می باشد. کلیه کنترل های ورود و خروج دبی و دمای مبرد از GHP توسط کنترل پنلی با برند انجام میپذیرد. AWS YOSHI در واقع یک مبدل هوشمند می باشد. از طرفی توسط شیرهای انبساطی (Expansion Valve)  دبی مبرد خروجی و ورودی به دستگاه GHP را کنترل نموده و با ترموترها، دمای مبرد و اب در گردش سیستم را کنترل می نماید. و از سویی دیگر با کنترل دما و دبی آب، کارکرد پمپ های سیرکولاسیون را کنترل می کند.ایران ، تهران ، بلوار نلسون ماندلا (جردن)
بلوار صبا ، پلاک 42 – واحد 32

تلفن
021-22020245

 

ایمیل تماس
info@akt.co.ir

شرکت A.K.T

با ما در ارتباط باشید

FACEBOOK  twitter  linkedin  youtube

شرکت A.K.T