Tecnocasa-sede

CHP

 

نیروگاه های متعارف برق تنها در حدود 40% بازدهی دارند.بدین معنی که تنها این مقدار از انرژی سوختی به برق تبدیل می نمایند. دلیل عمده بازدهی کم این نیروگاه ها این است که،  60 درصد سوخت مصرفی، با تخریب محیط زیست بصورت انرژی گرمایی هدر می رود.

یکی از دلایل این هدر رفتن، فاصله زیاد نیروگاه ها با مصرف کننده ها می باشد. این فاصله زیاد، انتقال انرژی هدر رفته  به مصرف کننده ها را غیر قابل توصیف می کند.

XRGI در مکان هایی که انرژی گرمایی و الکتریکی نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرد. XRGI برای بلوک های آپارتمانی تا ساختارهای شهری که نیاز به انرژی گرمایی و الکتریکی (KWH30،000 تا 2،000،000) دارند مورد استفاده قرار می گیرد.رنج ذکر شده با جایگزینی با سیستم های دیزل ژنراتور یا بصورت موازی با کاور نمودن رنج 3 تا 80 کیلو وات امکان پذیر است.

شرکت EC Power  با راه اندازی خط تولید XRGI  در سال 1996 با پیشرفت روز افزون  تکنولوژی در بخش های مختلف، به بهترین سیستم تولید همزمان برق و حرارت در اروپا تبدیل شده است . تمامی وسایل خانگی نظیر ، یخچال و فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین طرفشویی، در طی سالیان اخیر با برچسب انرژی دسته بندی شده اند. بعید به نظر میرسد اما XRGI نیز دارای برچسب انرژی میباشد.

این برچسب انرژی در تجهیزات مولد گرمایی غیر خانگی از 26 سپتامبر 2015 الزامی شد.XRGI با دریافت برچسب انرژی A+++ بالاترین راندمان  را به خود اختصاص داد. XRGI با راندمان بالای 98% ، نیاز به سرویس در هر 10،000 ساعت کارکرد و با فروش بیش از 10،000دستگاه در 27 کشور، یکی از معتبرترین سیستم های تامین برق اضطراری در جهان میباشد. این برچسب انرژی طبق استانداردهای اروپا ( European union (EU) )میباشد.

دلایل استفاده از EC power XRGI

-کاهش مصرف انرژی

-کاهش آلاینده های محیط زیست

-98% راندمان

-سیستم ذخیره هوشمند

-برچسب انرژی A+++

-نیاز به سرویس بالای 10،000 ساعت کارکرد

یک مغز متفکر پشت هر موفقیت تجاری پنهان است.این شعار در مورد XRGI نیز صادق است. یک سیستم کنترل هوشمند تمامی عملکرد های XRGIرا کنترل میکند.این سیستم کنترل هوشمند بسته به استراتژی تعریف شده، بر روی انرژی گرمایی، انرژی الکتریکی و تعرفه انرژی متمرکز میگردد .سیستم کنترل هوشمندIQ بر اساس مصرف مورد نیاز انرژی الکتریکی یا گرمایی،کارکرد دستگاه را تنظیم میکند. همچنین سیستم کنترل هوشمندIQ و تانک ذخیره با توجه به مصرف انرژی گرمایی بصورت مستقیم یا آبگرم، ساعت های کارکرد دستگاه را تنظیم میکنند تا دستگاه بیش از ظرفیت ذخیره سازی در مدار نباشد.

سیستم کنترل هوشمندIQ خود را با توجه به مقدار مصرف بروزرسانی کرده و پروفایل هایی را بر اساس این داده ها تدوین و در اختیار قرار میدهد.این پیش بینی های انجام شده توسط سیستم کنترل هوشمند بطور مداوم با میزان مصرف مطابقت داده شده و بروز رسانی میگردد. این بروز رسانی ها با توجه به حداکثر نیاز مصرف کننده به انرژی گرمایی و الکتریکی به یک پروسه دائمی بدل میشود. در این فرآیند ذخیره سازی، انرژی گرمایی با انرژی الکتریکی در اولویت قرار دارد. مدولاسیون، این امکان را برای کاربر فراهم می نماید که با داشتن 100% بهره وری از سیستم، تا 50% تغییر در نوع خروجی را تجربه نماید.این قابلیت در تغییرات مدولاسیون ،XRGI را با دیگر برند ها غیر قابل مقایسه نموده است.یک سیستم XRGI از سه قسمت اصلی :واحد برق، توزیع گرما و سیستم کنترل هوشمند تشکیل شده است. شما همچنین میتوانید مخازن ذخیره در ظرفیت 1000 تا 5000،800 لیتر را برای این سیستم سفارش دهید.

سیستم برقی، قلب هر سیستم CHP است. موتور در XRGI به سفارش EC power  ساخته شده که کاملا قابل اطمینان و با دوام است.گرمای ناشی از کارکرد موتور، توسط توزیع کننده به مدار گرمایش ساختمان اتصال می یابد، این سیکل شامل مخزن ذخیره نیز میباشد. سیستم کنترل هوشمند IQ در واقع مغز سیستم XRGI کنترل، کارکرد سیستم را برحسب مقدار تقاضا عهده دار میباشد و عملکرد کل سیستم را بهینه میکند.

برخلاف آن چیزی که در صنعت مرسوم شده است، EC power  تمامی مولفه های جداگانه همانند، سیستم نرم افزاری، تطابق، و نیاز سنجی مصرف و … را تست و بعد از اطمینان از کارکرد روانه بازار کرده است. بنابراین سیستم های XRGI بالاترین استانداردهای ایمنی را دارا هستند. انجمن فنی ، علمی آلمان در صنعت آب و گاز  E.V(DVGW)و گواهینامه کیفیت منحصر به فرد محصولات XRGI نمونه هایی از تاییدات این محصول میباشد.

ایران ، تهران ، بلوار نلسون ماندلا (جردن)
بلوار صبا ، پلاک 42 – واحد 32

تلفن
021-22020245

 

ایمیل تماس
info@akt.co.ir

شرکت A.K.T

با ما در ارتباط باشید

FACEBOOK  twitter  linkedin  youtube

شرکت A.K.T